SUKCES UCZNIÓW KLAS III W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE OLIMPUSEK

W naszej szkole odbyła się już po raz kolejny Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek, w której brali udział uczniowie klas I-III.

Olimpiada OLIMPUSEK (sprawdzian zintegrowany) polegał na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego pozwoliła uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Sprawdziany obejmowały zestaw 21 pytań o różnej skali trudności.

Uczeń klasy 3A Maciej Mateńko otrzymał tytuł laureata za zajęcie X miejsca ze sprawdzianu zintegrowanego. Opiekun p. Joanna Kubiak.

Uczeń klasy 3B Stanisław Poliwka otrzymał tytuł laureata oraz nagrodę książkową za zajęcie IV miejsca z języka angielskiego oraz tytuł laureata za zajęcie VII miejsca ze sprawdzianu zintegrowanego. Opiekun p. Renata Chromińska i p. Agnieszka Perlikowska.

Pozostali uczestnicy olimpiady otrzymali dyplomy uznania za udział w olimpiadzie.

GRATULUJEMY!